Wynajem podnośnika koszowego Łódzkie - Łask

Wykonywanie prac na wysokościach wymaga odpowiedniego sprzętu. Zakup własnych urządzeń lub pojazdu bardzo często okazuje się nieopłacalny, jest również bardzo kosztowną inwestycją. Dlatego też oferujemy usługę wynajmu podnośnika, która rozwiąże wszystkie twoje problemy i pozwoli wykonywać prace na wysokościach w sposób efektywny, a jednocześnie bezpieczny.

Podnośnik koszowy Renault Maxity

Nasza firma dysponuje nowoczesnym pojazdem ze zwyżką koszową marki Renault, który wyróżnia się następującymi parametrami technicznymi:

  • wysięg: 20 m
  • wysięg boczny: 9,5 m
  • udźwig: 225 kg.
 

Usługa wynajmu obejmuje również dojazd do miejsca wykonywania prac. Doświadczony kierowca/operator z uprawnieniami zadba o prawidłowe ustawienie pojazdu z podnośnikiem. 

Dlaczego warto postawić na samochód z podnośnikiem koszowym?

Pojazd z podnośnikiem koszowym to rozwiązanie, które wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem i uniwersalnością oraz wygodą wykonywania prac. W przeciwieństwie do rusztowań nie wymaga czasu związanego z rozstawianiem, przenoszeniem czy wchodzeniem na górę. Dzięki temu prace odbywają się znacznie sprawniej.

Nie sposób nie wspomnieć również o bezpieczeństwie — podnośnik koszowy, który wynajmujemy wyposażony jest w stabilizator, co sprawia, że nie istnieje ryzyko przewrócenia się pojazdu nawet przy maksymalnym wysięgu.
Co więcej, kosz podnośnika jest solidny, stabilny, zapewniający maksymalny komfort oraz wygodę w czasie wykonywania prac.

Jest również wyposażony w panel sterujący co jest dodatkowym atutem tego rozwiązania pozwalającym na precyzyjne dotarcie podnośnika do miejsca, w którym chcemy wykonać prace.

Kiedy warto wykorzystać podnośnik koszowy?

Wynajem podnośnika koszowego to rozwiązanie skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Samochód ze zwyżką może być niezwykle pomocny w wykonywaniu wielu prac wysokościowych.

Wśród nich wymienić możemy:

Podsumowując, jeśli przygotowujesz się do wykonywania prac na wysokości i zastanawiasz się w jaki sposób wykonać je bezpiecznie – skontaktuj się z naszą firmą.

Doświadczony kierowca, nowoczesny pojazd oraz przystępne ceny to gwarancja zadowolenia. Przekonało się o tym już wielu klientów naszej firmy. Ty również dołącz do tego grona.