IMPACT SPLIT

Seria SPLIT to kompleksowy system składający się z jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej. Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie, konieczne jest przeprowadzenie połączeń freonowych, co wymaga specjalistycznego montażu, który powinien być wykonany wyłącznie przez instalatorów posiadających uprawnienia F-gaz.

Warto wiedzieć:

Funkcje:

IMPACT MONO

Seria MONO to jednostkowy, zintegrowany system, w którym prowadzone są połączenia hydrauliczne. W związku z tym konieczne jest zastosowanie funkcji anti-freeze, mającej na celu zapobieganie zamarzaniu czynnika.

Warto wiedzieć:

Funkcje:

IMPACT All in One

Pompa ciepła IMPACT All-In-One to innowacyjne urządzenie, zastępujące zasobnik ciepłej wody użytkowej i oszczędzające przestrzeń montażową. Zintegrowany zasobnik znajduje się bezpośrednio pod komponentami hydraulicznymi, zajmując jedynie 0,36 m2 powierzchni. Jednostka wewnętrzna nie tylko przygotowuje ciepłą wodę użytkową, ale także magazynuje ją, a dodatkowo może być podłączona do instalacji centralnego ogrzewania. Wykorzystując zbiornik buforowy jako magazyn ciepła i zawory mieszające, umożliwia bardziej efektywne ogrzewanie poprzez grzejniki i ogrzewanie podłogowe. To ekologiczne rozwiązanie, pozbawione emisji CO2 i o niskim poborze prądu, stanowi alternatywę dla tradycyjnych metod grzewczych. Pompę ciepła IMPACT można zainstalować w domu, korzystając z różnych rządowych programów dofinansowania dla ekologicznych źródeł ciepła.

Funkcje: