Daikin LOGO
Daikin Altherma

Daikin Altherma 3 R ECH2O

Pompa ciepła powietrze-woda niskotemperaturowa - maksymalizacja energii ze źródeł odnawialnych i najwyższy komfort w zakresie przygotowywania ciepłej wody użytkowej

Katalog produktu

Pompa ciepła Daikin Altherma 3 R ECH2 O
thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-S10-3P

TH-R290-S10-3P

Nasza pompa ciepła o mocy 10 kW reprezentuje zaawansowane rozwiązanie, zapewniające efektywne oraz przyjazne dla środowiska ogrzewanie lub chłodzenie wnętrz. Ta wydajna jednostka działa w zakresie mocy od 4.32 do 15.00 kW, co sprawia, że jest doskonale przystosowana do większych przestrzeni oraz budynków, gwarantując komfortowe warunki termiczne. Pompa ciepła została wyposażona w innowacyjne technologie, które gwarantują wysoką efektywność energetyczną oraz minimalne zużycie energii. To z kolei pozwala osiągnąć istotne oszczędności w porównaniu do tradycyjnych systemów ogrzewania.

thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-S16-3P

TH-R290-S16-3P

Nasza najmocniejsza propozycja, pompa ciepła 16 kW, to zaawansowane urządzenie, które zapewnia wydajne i efektywne ogrzewanie lub chłodzenie obszernych przestrzeni, lub większych budynków. Stworzona z najwyższej jakości komponentów, ta pompa ciepła gwarantuje niezawodność działania oraz znaczące oszczędności energetyczne. Jej imponująca moc oraz szeroki zakres pracy wynoszący od 7.25 do 21.70 kW czynią ją idealnym wyborem nawet dla obiektów komercyjnych, które mają zwiększone zapotrzebowanie na energię cieplną.

Katalog

Thermatec Katalog produktowy pomp ciepła PLUS-S-LINE