Montaż fotowoltaiki

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi z zakresu montażu fotowoltaiki. Panele słoneczne stają się coraz popularniejszym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej, a my dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas systemy solarne i panele fotowoltaiczne były trwałe, estetyczne i wyróżniały się wysoką efektywnością działania. Zapewniamy pełne doradztwo oraz wsparcie w wyborze miejsca odpowiedniego na instalację systemu fotowoltaicznego, oraz profesjonalną opiekę po sprzedażową.

Właściwe położenie paneli słonecznych

Przed rozpoczęciem montażu paneli słonecznych należy wybrać miejsce, które zapewni odpowiednią wydajność ich pracy. To bardzo ważne, ponieważ na działanie paneli ma wpływ zarówno kąt ich nachylenia, jak i poziom zacienienia. Panele słoneczne można umieścić na dachu budynku oraz gruncie.

W obydwu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest umiejscowienie paneli fotowoltaicznych tak, by skierowane były one w stronę południową, a ich kąt nachylenia powinien wynosić około 35 stopni względem powierzchni ziemi. Zagwarantuje to maksymalną wydajność systemu fotowoltaicznego i pozwoli na przetworzenie większej ilości energii słonecznej. Dodatkowo zarówno przy montażu paneli fotowoltaicznych na dachu, jak i na gruncie, zacienienie powinno zostać całkowicie wyeliminowane, ponieważ nawet najmniejszy cień może znacznie osłabić pracę całej instalacji. Właściwe położenie umożliwia swobodne korzystanie z energii słonecznej przez cały rok i z pewnością spełni nawet największe oczekiwania.

Fotowoltaika na dachu czy na gruncie?

Ze względu na dość duży rozmiar paneli, najpopularniejszym miejscem na ich montaż dla gospodarstw domowych oraz firm jest dach budynku, dzięki czemu nie zajmują one miejsca w ogrodzie. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na całkowite wyeliminowanie zacienienia. Panele słoneczne umiejscowione na gruncie są jednak doskonałym rozwiązaniem dla gospodarstw rolnych położonych na wolnej przestrzeni. Taki sposób dostarczania energii pozwoli rolnikom na korzystanie z niewyczerpalnego źródła energii przez cały rok, co znacznie ułatwi prowadzenie gospodarstwa i usprawni systemy wykorzystywane do podlewania roślin.

Nasze usługi montażu paneli słonecznych

W zależności od indywidualnego zapotrzebowania na energię elektryczną służymy radą, w jakim miejscu najlepiej zamontować panele słoneczne oraz jak dbać o ich prawidłowe działanie. W ramach naszej oferty gwarantujemy:

• dokonanie pomiarów, analizę potrzeb klienta oraz bezpłatną wycenę,
• dobór paneli oraz innych komponentów instalacji fotowoltaicznej ściśle pod kątem potrzeb klienta,
• indywidualny projekt instalacji zarówno dachowej, jak i naziemnej,
• dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do wykonania instalacji,
• profesjonalny montaż z dbałością o każdy szczegół,
• dokładne sprawdzenie działania instalacji fotowoltaicznej oraz jej parametrów,
• szereg niezbędnych gwarancji i pełne wsparcie po instalacyjne.

Posiadamy także podnośnik koszowy, dzięki czemu żaden montaż nie jest nam straszny!

Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług, mogą mieć pewność, że instalacja wykonana w ich domu spełni wszystkie ich oczekiwania oraz będzie charakteryzowała się wysoką estetyką i bezawaryjnym działaniem.

Kompleksowa obsługa

Oprócz instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się montażem pomp ciepła, a także folii grzewczych.

Pompy Ciepła

Nowoczesne energooszczędne pompy Ciepła

Folie grzewcze

Nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu! Wykorzystaj w pełni prąd wyprodukowany przez panele.

Fotowoltaika

Produkuj prąd ze słońca.

Klimatyzacja

Klimatyzacja dla Domu, Firmy i Biura.

Współpracujemy:

Współpraca

Firma ActiveGreenPower nawiąże współpracę z handlowcami i dystrybutorami instalacji fotowoltaicznych.
WAŻNE

Obsługujemy: