Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki dla gospodarstw domowych. Jest to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie, przez osoby pragnące wieść ekologiczny i przede wszystkim oszczędny tryb życia. Polega na pozyskiwaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych za pomocą paneli fotowoltaicznych.

Mniejsze rachunki i nieograniczona ilość energii

Instalacja fotowoltaiki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej ilości energii elektrycznej, a jednocześnie pragną zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. Dzięki zainstalowaniu jej w Twoim domu masz możliwość korzystania z wielu urządzeń elektrycznych jednocześnie, przez długi czas, bez obawy o wzrost rachunków. Koszty zakupu i montażu fotowoltaiki zwracają się w ciągu zaledwie kilku lat.

Jak dobrać odpowiednią moc fotowoltaiki?

Moc instalacji fotowoltaicznej powinna być odpowiednio dostosowana do zapotrzebowania na energię użytkowników budynku. Bardzo ważnym aspektem jest również wybór miejsca oraz kąta nachylenia paneli. Najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie paneli na dachu, od strony południowej, pod kątem ok. 35 stopni, który zapewni ich pełną efektywność przez długie lata. Takie rozwiązanie pozwala również na całkowitą niwelację zacienienia, które ma negatywny wpływ na działanie całego systemu fotowoltaicznego.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?

Fotowoltaika jest nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem, które w ciągu kilku lat może przynieść realne zyski. Doskonale komponuje się z piecami elektromagnetycznymi, działającymi na energię elektryczną, a to oznacza, że cały system fotowoltaiczny zamontowany w Państwa domu może być kompatybilny z innymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Fotowoltaika pozwala na korzystanie z dużej ilości urządzeń elektrycznych, co jest doskonałym rozwiązaniem, szczególne w dobie rozwoju technologii.