O firmie

Active Green Power to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w dostarczaniu gospodarstwom domowym, a także przedsiębiorstwom nowoczesnych systemów fotowoltaicznych.
Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy potrafią zaoferować każdemu z klientów rozwiązania dopasowane do jego potrzeb, oczekiwań, położenia budynku czy rodzaju dachu.
Już od wielu lat zajmujemy się bowiem nie tylko dystrybucją, ale również montażem kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych. W każdej z naszych realizacji dobieramy odpowiedni kąt ułożenia paneli oraz poszczególnych komponentów. Pozwala nam to osiągać najlepsze rezultaty i zapewniać możliwość korzystania z czystej energii niezależnie od pory dnia bądź roku.

Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów naszej firmy.

agp-logo-yellow
Odtwórz wideo

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim – działamy kompleksowo. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Nasi specjaliści wykonują projekt instalacji, zapewniając jej maksymalną efektywność działania.
W swojej ofercie posiadamy panele fotowoltaiczne oraz komponenty znanej i cenionej marki, jaką jest DAH Solar. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz najlepsze, niezawodne rozwiązania.
Swoim klientom zapewniamy również profesjonalny i sprawny montaż. Nasze realizacje przeprowadzamy z dbałością o każdy szczegół oraz parametr instalacji fotowoltaicznej. Oferujemy również kompleksową opiekę posprzedażową i serwis, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania naszych klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.