Panele Fotowoltaiczne Full Screen

Już dostępne w sprzedaży!

Dbając o zadowolenie naszych klientów oraz dążąc do rozszerzenia asortymentu paneli fotowoltaicznych dołączamy do naszej oferty nowoczesne moduły Full Screen firmy Dah Solar.

Dah Solar to firma należąca do międzynarodowej spółki Anhui Daheng Energy Technology Co. Ltd. Producent zaczął swoją działalność w Chinach, obecnie jednak aktywnie eksploruje rynki międzynarodowe. Sieć sprzedaży paneli fotowoltaicznych tej firmy obejmuje obecnie 50 krajów na całym świecie. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że marka ta jest producentem niezwykle innowacyjnym i wprowadzającym na rynek nowe rozwiązania. W swoim dorobku ma już 30 patentów. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów.

Moduły Full Screen - estetyka, wydajność, samooczyszczanie

W naszej ofercie dostępne są moduły Full Screen Dah Solar. To innowacyjne rozwiązanie, które spotkało się z uznaniem firm zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi oraz użytkowników. 

Czym różnią się od tradycyjnych rozwiązań?

Podstawową różnicą jest budowa panelu fotowoltaicznego. W przypadku modułu Full Screen nie ma do czynienia ze szkłem otoczonym ramką, co przyczyniało się do zmniejszenia wydajności panelu.
Full Screen to szklany panel aż do samych brzegów

Dlaczego jest to tak istotne?

Przede wszystkim zyskujemy większą powierzchnię panelu, a tym samym jego zwiększoną efektywność. To jednak nie wszystko.
Tradycyjne panele, w których ramka różniła się wysokością w porównaniu ze szkłem modułu sprawiała, że kurz, sadza, zanieczyszczenia organiczne powoli nawarstwiały się na panelu ograniczając jego możliwości.
Gładka powierzchnia modułów Full Screen od Dah Solar zapobiega tym problemom. Jest całkowicie gładka, dzięki czemu podczas opadów deszczu dochodzi do samoczyszczenia ich powierzchni.

Co warto wiedzieć o modułach Full Screen Dah Solar?

Moduły Full Screen Dah Solar mają również inne zalety, o których również warto wspomnieć. Wśród nich wymienić możemy:

Moduły Full Screen są więc odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów, którzy chcą korzystać z niezawodnej i efektywnej fotowoltaiki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące modułów Dah Solar.

Dokumentacja techniczna