Nowoczesne Pompy Ciepła Midea

R32

Ekologia

Zgodnie z europejskimi normami środowiskowymi, cała linia pomp ciepła Midea M-Thermal została wdrożona z wykorzystaniem ekologicznego czynnika chłodniczego R32. Oferuje on niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) na poziomie 675, a równocześnie nie wpływa negatywnie na warstwę ozonową (ODP=0). Dzięki doskonałym właściwościom termodynamicznym, czynnik R32 charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną, co przekłada się na mniejszy ładunek czynnika i minimalizuje negatywny wpływ na środowisko.

Schemat Midea

Uniwersalność

Midea M-Thermal to nowoczesna technologia, zapewniająca komfort i bezpieczeństwo przez cały rok. Te wysoce efektywne energetycznie urządzenia doskonale sprawdzają się w roli systemów grzewczych, chłodzących oraz do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła Midea M-Thermal współpracuje zarówno z systemami ogrzewania podłogowego, jak i grzejnikowego. W połączeniu z klimakonwektorami, umożliwia również efektywne chłodzenie pomieszczeń. Doskonale sprawdza się zarówno w nowych, nowoczesnych budynkach, jak i w procesie modernizacji istniejących obiektów. Ponadto, jest idealnym rozwiązaniem w układach biwalentnych, współpracując z innymi źródłami ciepła, takimi jak kocioł gazowy.

space

Wydajność

Pompy ciepła Midea M-Thermal to nie tylko zaawansowana technologia, ale także gwarancja trwałości poszczególnych podzespołów. Wszystkie modele są wyposażone w regulację inwerterową, co umożliwia precyzyjną kontrolę obrotów. Dzięki tej funkcji, moc urządzeń jest dynamicznie dostosowywana do bieżącego zapotrzebowania, co wpływa znacząco na ich sprawność i umożliwia efektywne ograniczenie zużycia energii elektrycznej.

AmartLife_control

Komfort

Sterownik pomp ciepła Midea M-Thermal to intuicyjne rozwiązanie zapewniające łatwy odczyt i szybką zmianę ustawień. Posiada czytelny wyświetlacz oraz dotykowe przyciski, co gwarantuje komfort obsługi. Menu sterownika dostępne jest w języku polskim, co ułatwia korzystanie z urządzenia. Dodatkowo, aplikacja mobilna MSmart Life umożliwia zdalne sterowanie pompą ciepła za pomocą smartfona. Dzięki temu użytkownik cieszy się dużym komfortem, łatwością obsługi i monitoruje parametry pracy, dostosowując je optymalnie do własnych preferencji. Czytelny interfejs aplikacji sprawia, że personalizacja funkcji zajmuje minimalny czas.

MONOBLOK

SPLIT

ALL IN ONE

Midea Monoblok
Midea SPLIT
Midea ALL IN ONE

MONOBLOK

Midea Monoblok
Katalog produktu
Midea Monoblok

SPLIT

Midea SPLIT
Katalog produktu
Midea Split

ALL IN ONE

Midea ALL IN ONE
Katalog produktu
Midea All in One

Zobacz katalog Pompy Ciepła Midea

Katalog Pomp Ciepła Midea