Montaż folii grzewczych

Dream Heat Logo

Nowoczesne budownictwo zwraca się coraz bardziej w kierunku czystej energii. Obecnie coraz częściej wybieramy nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale również rozwiązania, dzięki którym w sezonie grzewczym możemy cieszyć się ciepłem bez spalania paliw kopalnych. Jednym z tych, które zasługują na szczególną uwagę są folie grzewcze.

Dlatego też rozszerzamy swoją ofertę o usługę profesjonalnego montażu folii w budynkach mieszkalnych oraz gospodarczych.

Czym są folie grzewcze?

Mówiąc najprościej, to innowacyjne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjne ogrzewanie podłogowe.

Może być zastosowane nie tylko na połogach, ale również na ścianach czy sufitach zapewniając maksymalny komfort cieplny bez dodatkowych kosztów oraz bez zanieczyszczania środowiska.

Folia grzewcza to materiał, który stworzony jest z połączenia włókna węglowego z pastą z karbonu. Mata grzewcza zabezpieczona jest laminatem, nie jest również termokurczliwa. Dzięki temu może posłużyć przez długi czas.

Producent folii Dream Heat zapewnia 30 letnią gwarancję co najlepiej świadczy o jakości i wytrzymałości tego materiału.

Jak to działa?

Folia grzewcza opiera swoje działanie na promieniowaniu podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

Energia pozyskana z instalacji fotowoltaicznych przetwarzana jest w promieniowanie podczerwone, które docierając do zewnętrznej warstwy ściany, podłogi czy sufitu ogrzewa je. Te zaś z kolei oddają energię cieplną do pomieszczenia, dzięki czemu panuje w nim stała temperatura.

Jak wygląda montaż folii grzewczej?

Dlaczego warto?

Folie grzewcze to rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Wśród nich wymienić możemy między innymi:

Co więcej, działanie folii grzewczej skutecznie osusza ściany, co sprawia, że nie musimy martwić się wilgocią czy rozwojem pleśni w pomieszczeniu.

30_lat_gwarancji

Poznaj naszą ofertę

Oferujemy profesjonalną usługę montażu folii grzewczych marki Dream Heat.

To firma o ugruntowanej pozycji, której produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną.

Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy dbają o każdy, najmniejszy nawet szczegół wykonywanego montażu. Możesz więc mieć pewność, że folie grzewcze zostaną położone w sposób profesjonalny i będą działać efektywnie.

Już dziś skontaktuj się z nami i zadbaj o ekologiczne ciepło w twoim domu.

Dokumenty i specyfikacje

Katalog Dream Heat 2022

Katalog DreamHeat 2022

Karta Produktu Dream Heat

Karta Produktu Dream Heat

TUV Nord Certyfikat