Thermatec - Nowoczesne Pompy Ciepła

Thermatec
Thermatec-pompy-ciepla

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Firmy Thermatec!

Smart Grid

Dzięki tej funkcji możliwa jest konfiguracja ustawień pompy ciepła w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać nadwyżki energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowym atutem jest opcja skorzystania z tańszych taryf oferowanych przez dostawców energii.

Kontrola stref grzewczych

Możliwość kontroli dwóch niezależnych stref grzewczych w obiekcie, dzięki pełnej kontroli nad pompami obiegowymi oraz płynną regulacją zaworu mieszającego.

Funkcja krzywej grzewczej

Możliwość ustawienia ośmiu krzywych grzewczych opartych o zewnętrzną temperaturę otoczenia z możliwością modyfikacji krzywej grzewczej.

Wspornik zintegrowany z pompą ciepła

System integracji wspornika z pompą ciepła wyklucza konieczność zakupu oddzielnych systemów montażowych. Pozwala również na zastosowanie pełnej obudowy, która tworzy nowoczesny design.

Wyświetlacz Smart Touch

Inteligentny kontroler dotykowy Smart Touch pozwoli Ci na bieżące monitorowanie oraz intuicyjne ustawienie parametrów pracy Twojej pompy ciepła. Wysokiej jakości i rozdzielczości 5-calowy wyświetlacz sprawia, że sterowanie ustawieniami jest bardzo proste.

Unikalna konstrukcja obudowy

Zaprojektowana przez naszych inżynierów unikalna konstrukcja obudowy ogranicza proces szronienia jednostki i jednocześnie ułatwia proces rozmrażania (defrost) pompy ciepła. Gwarantuje to efektywną i ekonomiczną pracę jednostki.

Czynnik R290

Czynnik promowany przez UE, jest gazem przyjaznym dla środowiska (nie niszczy warstwy ozonowej i nie powoduje efektu cieplarnianego), posiada dobre właściwości termodynamiczne.

Thermatec - Autoryzowany Dystrybutor

Nowoczesne Pompy Ciepła Firmy THERMATEC korzystające z czynnika R290

thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-S06-1P

TH-R290-S06-1P

Nasza kompaktowa pompa ciepła o mocy 6 kW to wyjątkowe urządzenie, oparte na zaawansowanej technologii, korzystającej z czynnika R290. Dzięki temu rozwiązaniu wykorzystujemy energię z otoczenia do efektywnego ogrzewania lub chłodzenia wnętrz. Zakres wydajności urządzenia wynoszący od 2.94 do 9.00 kW zapewnia pewność, że doskonale wpasuje się w projekty niewielkich, a zarazem energooszczędnych domów. To właśnie wysoka efektywność energetyczna tej pompy ciepła może przyczynić się do znacznych oszczędności, w porównaniu do konwencjonalnych metod ogrzewania.

thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-S10-3P

TH-R290-S10-3P

Nasza pompa ciepła o mocy 10 kW reprezentuje zaawansowane rozwiązanie, zapewniające efektywne oraz przyjazne dla środowiska ogrzewanie lub chłodzenie wnętrz. Ta wydajna jednostka działa w zakresie mocy od 4.32 do 15.00 kW, co sprawia, że jest doskonale przystosowana do większych przestrzeni oraz budynków, gwarantując komfortowe warunki termiczne. Pompa ciepła została wyposażona w innowacyjne technologie, które gwarantują wysoką efektywność energetyczną oraz minimalne zużycie energii. To z kolei pozwala osiągnąć istotne oszczędności w porównaniu do tradycyjnych systemów ogrzewania.

thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-S16-3P

TH-R290-S16-3P

Nasza najmocniejsza propozycja, pompa ciepła 16 kW, to zaawansowane urządzenie, które zapewnia wydajne i efektywne ogrzewanie lub chłodzenie obszernych przestrzeni, lub większych budynków. Stworzona z najwyższej jakości komponentów, ta pompa ciepła gwarantuje niezawodność działania oraz znaczące oszczędności energetyczne. Jej imponująca moc oraz szeroki zakres pracy wynoszący od 7.25 do 21.70 kW czynią ją idealnym wyborem nawet dla obiektów komercyjnych, które mają zwiększone zapotrzebowanie na energię cieplną.

thermatec-pompa-ciepla-TH-R290-C50-3P

TH-R290-C50-3P

Odkryj wyjątkowy potencjał ultra-wydajnego systemu pomp ciepła THERMATEC PLUS C LINE, oferującego imponującą moc w zakresie od 50 kW do 800 kW w konfiguracji kaskadowej. Pompy ciepła THERMATEC PLUS C LINE umożliwiają elastyczne dostosowanie układu do unikalnych potrzeb Twojego obiektu. Zastosowanie naszych pomp doskonale sprawdzi się w efektywnym ogrzewaniu różnorodnych obiektów o dużych powierzchniach.

Specyfikacje

Pompa ciepła PLUS-S-LINE TH-R290-S06-1P

TH-R290-S06-1P​

Pompa ciepła PLUS-S-LINE TH-R290-S10-3P

TH-R290-S10-3P​

Pompa ciepła PLUS-S-LINE TH-R290-S16-3P

TH-R290-S16-3P​

Pompa ciepła PLUS-C-LINE TH-R290-C50-3P

TH-R290-C50-3P​

Katalog produktów

Pompy Ciepła S Line

Thermatec Katalog produktowy pomp ciepła PLUS-S-LINE

Pompy Ciepła C Line

Thermatec Katalog produktowy pomp ciepła PLUS-C-LINE

Szafy Hydrauliczne

Thermatec Szafy Hydrauliczne

Zbiorniki Buforowe

Thermatec Zbiorniki Buforowe
Thermatec Szafy Hydrauliczne