Dystrybucja paneli fotowoltaicznych

Nasza firma zajmuje się dystrybucją paneli fotowoltaicznych, które są w stanie odpowiedzieć na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest niezawodność, efektywność działania oraz estetyka paneli i innych elementów instalacji fotowoltaicznych. Jednocześnie dbamy również o dobry stosunek jakości do ceny, troszcząc się o to, by inwestycja w czystą energię była dla naszych klientów jak najbardziej opłacalna.
Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z jednym z czołowych producentów, który zdobył już uznanie na międzynarodowych rynkach oferując nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla domów i przedsiębiorstw.

Dystrybucja paneli fotowoltaicznych
Odtwórz wideo

Co warto wiedzieć o firmie DAH Solar?

dahsolar_logo

W swojej działalności korzystamy z nowoczesnych paneli i systemów solarnych firmy DAH Solar. To producent, działający na terenie Chin w okolicach Szanghaju, który już od 2009 roku zajmuje się produkcją fotowoltaiki. To firma, która zdobyła uznanie nie tylko na krajowym rynku, ale również na międzynarodowej arenie.
Panele fotowoltaiczne oferowane przez DAH Solar wyróżniają się bowiem wysoką jakością materiałów, wysoką estetyką, małymi stratami energii oraz niezawodnością. Sama firma posiada już 30 patentów na swoje rozwiązania technologiczne.
Wszystkie oferowane przez DAH Solar produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty takie jak TUV, CE, CEC, INMETRO czy FIDE. Ich niezawodność oraz bezpieczeństwo są więc potwierdzone.
Wiedząc o tym postanowiliśmy oferować naszym klientom produkty tej firmy. Wiemy bowiem, że są one w stanie spełnić ich oczekiwania oraz zapewnić komfortowy dostęp do czystej energii elektrycznej w dobrej, przystępnej cenie.

Produkcja paneli

dahsolar_produkcja
Odtwórz wideo
dahsolar_produkcja
Odtwórz wideo
dahsolar_produkcja
Odtwórz wideo

Nawiąż z nami współpracę!

Nasza firma oferuje kompleksową współpracę z handlowcami i przedstawicielami fotowoltaiki. Oferujemy

  • atrakcyjne prowizje,
  • wsparcie techniczne,
  • profesjonalne narzędzia wspierające proces przygotowywania ofert, a także ich finansowania,
  • szkolenia.

Skontaktuj się z nami

doradztwo_fotowoltaika
Dystrybucja paneli fotowoltaicznych
Pożyczka na montaż fotowoltaiki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.