Kotły Elektromagnetyczne C.O.

Troszcząc się o potrzeby naszych klientów rozszerzamy swoją ofertę o nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwalające ogrzewać dom i wodę użytkową w ekologiczny i efektywny sposób. Jedną z naszych propozycji są piece elektromagnetyczne CO.

Jak działa piec elektromagnetyczny?

Piece te opierają swoje działanie o elektromagnetyczny generator ciepła, który za pomocą fal elektromagnetycznych ogrzewa czynnik grzewczy.

Zalety pieca elektromagnetycznego

Piece elektromagnetyczne, które oferujemy naszym klientom posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są ekologiczne – w wyniku ogrzewania czynnika płynnego nie powstaje dwutlenek węgla. Co więcej, mogą zostać podłączone do systemu fotowoltaicznego.
Poza tym, piec elektromagnetyczny to sposób na oszczędności, oferowane przez nas rozwiązania zapewniają wykorzystanie 99,99% dostarczanej energii. Na uwagę zasługuje również bezpieczeństwo pieca elektromagnetycznego. Rozwiązanie to nie wydziela szkodliwego promieniowania pola elektromagnetycznego oraz są zabezpieczone przed ryzykiem wybuchu lub pożaru
Warto wspomnieć również o tym, że piece elektromagnetyczne, które oferujemy są wyposażone w system autodiagnozy usterki/awarii.
Są również niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Cicha praca oraz łatwa obsługa pieca sprawiają, że są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy piece elektromagnetyczne CO firmy Aberon, która znana jest z najwyższej jakości materiałów oraz dbałości o każdy, najmniejszy nawet szczegół produkcji. Gwarancja oferowana przez producenta w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz wiedzą pozwala nam na zaproponowanie klientom efektywnych, niezawodnych instalacji grzewczych, które posłużą przez długi czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pieców elektromagnetycznych oraz oferowanych przez nas rozwiązań.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.