Kotły Elektromagnetyczne C.O.

Troszcząc się o potrzeby naszych klientów, rozszerzamy swoją ofertę o nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwalające ogrzewać dom i wodę użytkową w ekologiczny i efektywny sposób. Jedną z naszych propozycji są kotły elektromagnetyczne C.O. Jest to bezpieczne i funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ ich działanie polega na ogrzewaniu indukcyjnym, dzięki czemu istnieje możliwość odpowiedniego doboru mocy dla każdego pomieszczenia w budynku. Dodatkowo kocioł może zostać użyty jako główne oraz dodatkowe źródło energii cieplnej.

Jak działa i z czego zbudowany jest piec elektromagnetyczny?

Działanie pieca elektromagnetycznego oparte jest na zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Kotły te opierają swoje działanie o elektromagnetyczny generator ciepła, który za pomocą fal elektromagnetycznych ogrzewa czynnik grzewczy. Dzięki właściwej konstrukcji może zostać zaprogramowany tak, by dostarczać indywidualną ilość energii cieplnej do każdego pomieszczenia w budynku. Elementy, w które został wyposażony kocioł elektromagnetyczny będący w naszej ofercie to między innymi:

• pompa obiegowa;
• element grzewczy czynnika ciepła;
• elektroniczny układ sterowania;
• manometr i inne elementy zapewniające bezpieczeństwo.

Innowacyjny system sterowania sprawia, że kocioł elektromagnetyczny jest urządzeniem bardzo prostym i wygodnym w obsłudze. Dodatkowo jego praca jest bardzo cicha, a odpowiednia konstrukcja sprawia, że spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Zalety pieca elektromagnetycznego

Piece elektromagnetyczne, które oferujemy naszym klientom, są przede wszystkim ekologiczne. W wyniku ogrzewania czynnika płynnego nie powstaje dwutlenek węgla, co oznacza, że są bezpieczne dla otaczającego nas środowiska. Korzyści, jakie płyną z zastosowania pieca elektromagnetycznego we własnym budynku to między innymi:

• możliwość podłączenia do systemu fotowoltaicznego;
• cicha praca oraz łatwa obsługa urządzenia;
• bezpieczeństwo użytkowania;
• system autodiagnozy usterki oraz awarii;
• brak wydzielania szkodliwego promieniowania;
• długa żywotność;
• brak ryzyka pożaru oraz wybuchu;
• mała ilość zajmowanego miejsca.

Oprócz tego zastosowanie pieca elektromagnetycznego w budynku to doskonały sposób na oszczędności. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają wykorzystanie 99,99% dostarczanej energii.

Najwyższej jakości materiały oraz gwarancja producenta

W swojej ofercie posiadamy piece elektromagnetyczne C.O. firmy Aberon, która znana jest z najwyższej jakości materiałów oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół produkcji. Gwarancja oferowana przez producenta w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz wiedzą pozwala nam na zaproponowanie klientom efektywnych, niezawodnych instalacji grzewczych, które posłużą przez długi czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pieców elektromagnetycznych oraz oferowanych przez nas rozwiązań.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.