Mój Prąd – rządowy program dofinansowania

Państwo polskie aktywnie działa w propagowaniu czystej energii w naszych domach oraz zakładach pracy. Dlatego osoby, które zainteresowane są panelami fotowoltaicznymi mogą skorzystać z rządowego programu dofinansowania.
“Mój Prąd” to program, którego celem  jest poprawa efektywności energetycznej gospodarstw domowych w Polsce oraz zdecydowane zwiększenie produkcji energii z zainstalowanych mikroinstalacji fotowoltaicznych.
Dzięki niemu możliwe będzie zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. To również spore wsparcie dla gospodarstw domowych. Nie ukrywajmy, montaż paneli fotowoltaicznych, choć opłacalny jest dużą inwestycją.
Dzięki udziałowi w programie nasi klienci mogą liczyć na znacznie zmniejszenie kosztów.

Co warto wiedzieć o programie “Mój Prąd”?

Na program „Mój Prąd” został przewidziany budżet w wysokości 1 miliarda złotych. Dzięki temu nawet kilka tysięcy gospodarstw domowych może skorzystać z dofinansowania w wysokości 5 tys. złotych. Obejmuje ono zarówno koszty montażu, jak i zakupu instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2kW do 10kW.
Udział w programie jest niezwykle prosty. Aby skorzystać z dofinansowania należy złożyć wniosek w formie online poprzez stronę https://mojprad.gov.pl/ lub w formie papierowej w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Do wniosku należy dołączyć fakturę  za zakup niezbędnych komponentów systemu oraz za wykonanie usługi montaż oraz potwierdzenie jej zapłaty.
Klienci, którzy chcieliby skorzystać z rządowego programu mogą liczyć na nasze wsparcie oraz kompleksową pomoc. Więcej informacji dotyczących dofinansowań znajdą również na stronie internetowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) – www.nfosigw.gov.pl

Facebook
Twitter
WhatsApp